MDE1040-4R7M
MFR.Part #
MDE1040-4R7M
JLCPCB Part #
C842882
Package
SMD,11.5x10mm
Description
13A 20mΩ 4.7uH 9A Molded Inductor ±20% SMD,11.5x10mm Power Inductors ROHS