MDE0630-330M
MFR.Part #
MDE0630-330M
JLCPCB Part #
C842876
Package
SMD,7x6.6mm
Description
2.5A 270mΩ 2A 33uH Molded Inductor ±20% SMD,7x6.6mm Power Inductors ROHS