MDE0618-6R8M
MFR.Part #
MDE0618-6R8M
JLCPCB Part #
C2875728
Package
SMD,7x6.6mm
Description
110mΩ 3A 4.5A 6.8uH ±20% SMD,7x6.6mm Power Inductors ROHS