MDE0618-1R0M
Extended
Manufacturer
KOHERelec
MFR.Part #
MDE0618-1R0M
JLCPCB Part #
C2875723
Package
SMD,7x6.6mm
Description
12A 16mΩ 1uH 8.5A ±20% SMD,7x6.6mm Power Inductors ROHS