MDE0530-100M
MFR.Part #
MDE0530-100M
JLCPCB Part #
C842874
Package
SMD,5.4x5.2mm
Description
10uH 125mΩ 3.2A 3.5A Molded Inductor ±20% SMD,5.4x5.2mm Power Inductors ROHS