MDE0518-4R7M
Extended
Manufacturer
KOHERelec
MFR.Part #
MDE0518-4R7M
JLCPCB Part #
C2875717
Package
SMD,5.4x5.2mm
Description
3.5A 4.7uH 4A 85mΩ ±20% SMD,5.4x5.2mm Power Inductors ROHS