MDA7050-6R8M
MFR.Part #
MDA7050-6R8M
JLCPCB Part #
C2847542
Package
SMD,7.3x6.6mm
Description
30mΩ 6.8uH 7.6A 7.6A Alloy integrated molding inductor ±20% SMD,7.3x6.6mm Inductors (SMD) ROHS