MDA7050-4R7M
MFR.Part #
MDA7050-4R7M
JLCPCB Part #
C2847541
Package
SMD,7.3x6.6mm
Description
20.8mΩ 4.7uH 8.8A 8.8A Alloy integrated molding inductor ±20% SMD,7.3x6.6mm Inductors (SMD) ROHS