MDA7030-330M
MFR.Part #
MDA7030-330M
JLCPCB Part #
C5241962
Package
SMD,7.1x6.6mm
Description
1.8A 215mΩ 2A 33uH AEC-Q200 Molded Inductor ±20% SMD,7.1x6.6mm Power Inductors ROHS