MDA7030-1R0M
MFR.Part #
MDA7030-1R0M
JLCPCB Part #
C2847480
Package
SMD,7.1x6.6mm
Description
12A 15A 1uH 6.7mΩ Alloy integrated molding inductor ±20% SMD,7.1x6.6mm Inductors (SMD) ROHS