MDA7030-150M
Extended
Manufacturer
KOHERelec
MFR.Part #
MDA7030-150M
JLCPCB Part #
C2847486
Package
SMD,7.1x6.6mm
Description
110mΩ 15uH 3A 4.5A ±20% SMD,7.1x6.6mm Inductors (SMD) ROHS