MDA5030-3R3M
MFR.Part #
MDA5030-3R3M
JLCPCB Part #
C2847476
Package
SMD,5.7x5.2mm
Description
28mΩ 3.3uH 6.3A 6A Alloy integrated molding inductor ±20% SMD,5.7x5.2mm Inductors (SMD) ROHS