MDA4020-2R2M
MFR.Part #
MDA4020-2R2M
JLCPCB Part #
C2847469
Package
SMD,4.5x4.1mm
Description
2.2uH 41mΩ 4A 4A Alloy integrated molding inductor ±20% SMD,4.5x4.1mm Inductors (SMD) ROHS