MDA1870-220M
MFR.Part #
MDA1870-220M
JLCPCB Part #
C2847590
Package
SMD,17.8x16.9mm
Description
13.5A 13.5A 20.5mΩ 22uH Alloy integrated molding inductor ±20% SMD,17.8x16.9mm Inductors (SMD) ROHS