MDA1350-4R7M
MFR.Part #
MDA1350-4R7M
JLCPCB Part #
C2847571
Package
SMD,13.5x12.6mm
Description
14A 18.5A 4.7uH 8.8mΩ Alloy integrated molding inductor ±20% SMD,13.5x12.6mm Inductors (SMD) ROHS