MDA1350-2R2M
Extended
Manufacturer
KOHERelec
MFR.Part #
MDA1350-2R2M
JLCPCB Part #
C2847569
Package
SMD,13.5x12.6mm
Description
17A 2.2uH 26A 4.1mΩ Alloy integrated molding inductor ±20% SMD,13.5x12.6mm Inductors (SMD) ROHS