MDA1050-2R2M
MFR.Part #
MDA1050-2R2M
JLCPCB Part #
C2847559
Package
SMD,11x10mm
Description
19.5A 2.2uH 20A 5.1mΩ Alloy integrated molding inductor ±20% SMD,11x10mm Inductors (SMD) ROHS