MDA1050-100M
Extended
Manufacturer
KOHERelec
MFR.Part #
MDA1050-100M
JLCPCB Part #
C2847563
Package
SMD,11x10mm
Description
10uH 13A 18.9mΩ 7.6A Alloy integrated molding inductor ±20% SMD,11x10mm Inductors (SMD) ROHS