FHC7050-3R3M
MFR.Part #
FHC7050-3R3M
JLCPCB Part #
C2761959
Package
SMD,7x6.7mm
Description
3.3uH 8A 8mΩ ±20% SMD,7x6.7mm Inductors (SMD) ROHS