FHC1365-220M
MFR.Part #
FHC1365-220M
JLCPCB Part #
C2761928
Package
SMD,12.8x13mm
Description
22uH 24.7mΩ 6.5A 6A ±20% SMD,12.8x13mm Inductors (SMD) ROHS