BCMA2012-900N
Extended
Manufacturer
KOHERelec
MFR.Part #
BCMA2012-900N
JLCPCB Part #
C2761992
Package
SMD-4P,2x1.2mm
Description
-40℃~+125℃ 10MΩ 250mΩ 400mA 50V 90Ω@100MHz SMD-4P,2x1.2mm Common Mode Filters ROHS