ACMA4532-110Y
Extended
Manufacturer
KOHERelec
MFR.Part #
ACMA4532-110Y
JLCPCB Part #
C2761991
Package
SMD-4P,4.5x3.2mm
Description
-55℃~+150℃ 10MΩ 11uH@100MHz 360mA 50V 600mΩ 600Ω@10MHz SMD-4P,4.5x3.2mm Common Mode Filters ROHS