TLR2BDTD10L0F75
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
TLR2BDTD10L0F75
JLCPCB Part #
C346162
Package
1206
Description
10mΩ 500mW Current Sense Resistor ±1% ±75ppm/℃ 1206 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS