TF16AT2.50TTD
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
TF16AT2.50TTD
JLCPCB Part #
C362182
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 0.45mm 0.8mm 1.6mm 2.5A 32V 32V Surface Mount Fuse 0603 Disposable fuses ROHS