SR73W2HTTER180F
MFR.Part #
SR73W2HTTER180F
JLCPCB Part #
C186653
Description
180mΩ 750mW Metal Film Resistor SMD ±1% ±100ppm/℃ 2010 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS