SR732ETTD1R00F
MFR.Part #
SR732ETTD1R00F
JLCPCB Part #
C186646
Description
-55℃~+150℃ 1Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS