SR732ERTTD2R20F
MFR.Part #
SR732ERTTD2R20F
JLCPCB Part #
C6824397
Description
-55℃~+155℃ 2.2Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS