SR731HTTC3R9J
MFR.Part #
SR731HTTC3R9J
JLCPCB Part #
C4338038
Description
-55℃~+125℃ 0ppm/℃~+400ppm/℃ 100mW 3.9Ω Thick Film Resistor ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS