SR731HTTC1R00F
MFR.Part #
SR731HTTC1R00F
JLCPCB Part #
C3925369
Package
0201
Description
-55℃~+125℃ 0ppm/℃~+400ppm/℃ 100mW 1Ω Thick Film Resistor ±1% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS