SG73S2ERTTD753G
MFR.Part #
SG73S2ERTTD753G
JLCPCB Part #
C6295693
Description
-55℃~+155℃ 500mW 75kΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS