SG73S2E1RTTD515J
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD515J
JLCPCB Part #
C5894399
Description
-55℃~+155℃ 1W 5.1MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS