SG73S2BRTTD185J
MFR.Part #
SG73S2BRTTD185J
JLCPCB Part #
C6678953
Description
-55℃~+155℃ 1.8MΩ 333mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS