SG73S2ARTTD565G
MFR.Part #
SG73S2ARTTD565G
JLCPCB Part #
C6487249
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.6MΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS