SG73S1JTTD621J
MFR.Part #
SG73S1JTTD621J
JLCPCB Part #
C4058017
Description
-55℃~+155℃ 200mW 620Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS