SG73S1JTTD4532D
MFR.Part #
SG73S1JTTD4532D
JLCPCB Part #
C4116168
Description
-55℃~+155℃ 200mW 45.3kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS