SG73S1JTTD245G
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73S1JTTD245G
JLCPCB Part #
C4318751
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 2.4MΩ 200mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS