RN732BTTD1072B50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN732BTTD1072B50
JLCPCB Part #
C3952990
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 10.7kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS