SG73P1ERTTP1050F
MFR.Part #
SG73P1ERTTP1050F
JLCPCB Part #
C5750085
Description
-55℃~+155℃ 105Ω 200mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS