SG732BTTD474K
MFR.Part #
SG732BTTD474K
JLCPCB Part #
C4346195
Description
-55℃~+155℃ 333mW 470kΩ Thick Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS