SG732ATTD151M
MFR.Part #
SG732ATTD151M
JLCPCB Part #
C4244573
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150Ω Thick Film Resistor ±20% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS