SG731JTTD1R2K
MFR.Part #
SG731JTTD1R2K
JLCPCB Part #
C4127160
Description
-55℃~+155℃ 1.2Ω 100mW Thick Film Resistor ±10% ±400ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS