RN73R2ETTD62R0B50
MFR.Part #
RN73R2ETTD62R0B50
JLCPCB Part #
C2609463
Description
-55℃~+155℃ 250mW 62Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS