RN73R2ETTD1001B50
MFR.Part #
RN73R2ETTD1001B50
JLCPCB Part #
C2609245
Description
-55℃~+155℃ 1kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS