RN73R2ATTD3700C50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2ATTD3700C50
JLCPCB Part #
C4324575
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 370Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS