RN73H1JTTD4870A25
MFR.Part #
RN73H1JTTD4870A25
JLCPCB Part #
C4278287
Description
-55℃~+155℃ 100mW 487Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS