RN73H2BTTD6653D50
MFR.Part #
RN73H2BTTD6653D50
JLCPCB Part #
C2544066
Description
250mW 665kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS