RN73R1ETTP4991D50
MFR.Part #
RN73R1ETTP4991D50
JLCPCB Part #
C2501398
Description
-55℃~+155℃ 4.99kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS