RN73R1ETTP2102F25
MFR.Part #
RN73R1ETTP2102F25
JLCPCB Part #
C4177232
Description
-55℃~+155℃ 21kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS