SG73P2ETTD151J
MFR.Part #
SG73P2ETTD151J
JLCPCB Part #
C4068328
Description
-55℃~+155℃ 150Ω 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS