RN73H2ETTD4532B10
MFR.Part #
RN73H2ETTD4532B10
JLCPCB Part #
C4031318
Description
-55℃~+155℃ 250mW 45.3kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS